Takımların etkin bir şekilde çalışmaları, bugün dünyanın karşılaştığı çeşitli zorlukların üstesinden gelmek için kritik bir öneme sahip. Esnek bir sistem oluşturup zorlukları aşarak başarıya ulaşmak için çalışanlar doğru araç ve kaynaklarla donatılmalıdır.

Microsoft olarak misyonumuz, daha fazlasını başarmaları için dünyadaki her bir bireye ve kuruma güç katmaktır. Bu doğrultuda, müşterilerinize güvenilir bir danışman olabilmek için, onların Microsoft Teams’ten en iyi şekilde yararlanmaları, fiziksel sınırları ortadan kaldırarak takımlarıyla güçlü ve etkin bir şekilde çalışmaları için gerekli ipuçları ve püf noktalarını bir araya getirdik.

Müşterilerinizin dilediği herkesle, her yerden toplanmasına olanak sağlayın

Müşterileriniz birebir görüntülü konuşmalar, ekip video konferansları ve 10.000 kişinin bağlanabildiği platformlar arası canlı etkinlikler düzenleyebilirler.

Çevrimiçi (Online) Toplantılar

Müşterileriniz, dilediği herkesle sesli ve görüntülü web konferansı ayarlayabilir, zamanlama yönetimi, toplantı notu alma, ekran paylaşımı, toplantı video kaydı ve anlık mesajlaşma gibi özelliklerden faydalanabilirler.

Çevrimiçi (Online) Canlı Etkinlikler

Müşterileriniz Teams Canlı Etkinlikler üzerinden, kuruluş içinden veya dışından 10.000’e kadar katılımcıya sunumlar yapabilir, büyük toplantılar, web seminerleri ve canlı şirket etkinlikleri gerçekleştirebilirler.

Müşterilerinizin çalışma şeklinizi geliştirmeleri için Microsoft Teams kullanmaya başlamalarına destek olun.

  1. Fiziksel katılım gerektiren toplantılarınız yerine Microsoft Teams’te sanal toplantılar düzenlemelerine destek olun
  2. Fiziksel katılım gerektiren eğitimler yerine Microsoft Teams sanal webinar’lar düzenlemeleri için rehberlik
    • Eğitim içeriği sunmak için Paylaş seçeneği nasıl kullanılır: Videoyu izleyin
    • Eğitimi interaktif hale getirmek için Beyaz Tahta özelliği nasıl kullanılır: Videoyu izleyin
    • Eğitim nasıl yeniden izlenir ve veri tabanınıza nasıl kaydedilir: Videoyu izleyin
  3. Müşterilerinize tüm şirket çalışanlarının katıldığı genel etkinlikler yerine nasıl Microsoft Teams Live Events düzenlenebileceğini gösterin

6 Ay Ücretsiz Kampanyasından Kimler Yararlanabilir

Sending
User Review
3 (2 votes)

Yorum Bırakın