Merhaba, Kütüphane  Ocak 2021  güncellemesi ile toplam boyut olarak 700 GB‘a ulaştı.  Linkler One Drive olarak değiştirildi. Zaman buldukça  güncellemeye devam ediyorum. Listede bulamadığınız kitapları yorum bölümünden talep edebilirsiniz.

Kütüphane Linkini yazının en alt kısmında bulabilirsiniz.

2016-06-20_20-53-51Bora Arat kütüphane 2 Bora Arat kütüphane 3

Arşiv içeriğini liste olarak yazmam mümkün değil fakat şu linkten  txt olarak kütüphanede yer alan tüm kitapların ismine ulaşabilirsiniz. Eğer detaylı bir arama yapacakcanız txt dosyasını bilgisayarınıza indirerek ctrl + f  tuş kombinasyonu ile kitap adini arayabilirsiniz.

Ücretsiz olarak E Kitap araması yapabileceğiniz kaynaklar:

Kütüphane Link:  (28 Haziran 2020 tarihinde güncellenmiştir. Toplam arşiv boyutu 109 GB)

Erişim için VPN kurulum ve kullanımı şu yazımda bulabilirsiniz. https://boraarat.com/aylik-1e-ucretle-kendi-vpn-servisinizi-kullanin/

 Yeni 2020 E Book Arşivi 500 GB  

Son güncelleme ile birlikte 500 GB’lık bir arşiv daha ekliyorum. Toplamda arşiv 5 bölümden oluşuyor.  1 bölümde en fazla 100GB dosya boyutuna izin veriliyor. Bölüm detaylarını ve dosya içeriğini aşağıda bulabilirsiniz.

Link şifremiz:boraarat.com

Kitap Listesine Buradan Ulaşabilirsiniz.

E Book Bölüm 1 E Book Bölüm 2 E Book Bölüm 3 E Book Bölüm 4.png E Book Bölüm 5

4.8
Sending
User Review
4.45 (56 votes)

264 Yorum

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

BÜLTEN ABONELİĞİ

Siteye eklenen içeriklerden öncelikli olarak haberdar olmak isterseniz aşağıdaki forma e-posta adresinizi yazarak ücretsiz bültenime üye olabilirsiniz.