Teknoloji

Bedava Whatsapp İndir – Samsung ve Iphone

android-ve-ipohne-icin-bedava-whatsapp-indir
Yazar Bora Arat

Android ve ipohne için bedava Whatsapp indir

günümüz akıllı telefonlarında bulunmazsa olmaz uygulamalardan biri de whatsapp, whatsapp ile operatör sms ücreti ödemeden dilediğiniz kadar ücretsiz mesaj gönderebilir ya da sadece internet bağlantısı üzerinden farklı birini arayabilirsiniz.  İlk çıkık dönemlerinde sadece mesaj özelliği ile öne çıkan whatsapp uygulaması daha sonraki süreçte facebook‘ un satın alması ile piyasadaki kullanılırlığını arttırarak daha da bilinir hale geldi.

Whatsapp nasıl indirilir?

  • WhatsApp Android indir linki üzerinden samgung, htc, lg vb model andorid telefonunuz için whatsapp’ ı yükleyebilirsiniz. linkine tıklayarak Android akıllı telefonunuza
  • WhatsApp iPhone indir linki üzerinden iphne 4s-5-5s-6-6s-6 plus-6s plus ve iphone 7 telefon modelleri için, ücretsiz olarak ios yüklü telefonunuza whatsapp yükleyebilirsiniz.

Whatsapp araması paralı mı?

andorid ya da ios yüklü cihazlarınıda internet olduğu sürece whatsapp üzerinden sesli arama yapabilirsiniz. Eğer internet kotanızı aşmamak istiyorsanız wi-fi ağına bağlandıktan sonra whatsapp üzerinden sesli görüşme sağlayabilirsiniz.

Whatsapp görüntülü arama geldi mi?

Son günlerde bir çok yerde bu yönde dedikodular dolaşsa da, whatsapp için görüntülü arama özelliği henüz çıkmadı. Görüntülü arama tıpkı viber, facebook ve tangoda olduğu gibi kamera üzerinden yapılıyor olacak. Yine görüntülü arama yapabilmek için telefonunuzun bir ön kamerasının bulunması gerekiyor.

Whatsapp uçtan uca şifrelerme nedir?

bir kişi ile yeni bir mesaj görüşmesi başalattığınızda “mesajlarınız uçtan uca şifrelenmektedir” yazısı görmektesiniz. Bu özellik mesajlarınızın karşılıklı şifrelenmesine yaramaktadır. Eğer 2 kullanıcı da whatsapp ın en son sürümüne sahipse bu özellik otormatik olarak aktif olmaktadır. Whatsapp dahil kimse sizin yazışmalarınıza erişemez.

WhatsApp İNDİR

Yorum Bırakın

BÜLTEN ABONELİĞİ

Siteye eklenen içeriklerden öncelikli olarak haberdar olmak isterseniz aşağıdaki forma e-posta adresinizi yazarak ücretsiz bültenime üye olabilirsiniz.